SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

DOKTOR BAŞKAN DERTLERE DERMAN OLUYOR

Avcılar’ın Doktor Başkanı Handan Toprak Avcılarlı vatandaşların derdine derman oluyor. Her gün Avcılar halkını makamında ağırlayan ve birebir dinleyen Başkan Toprak halkın sorunlarını yerinde çözüyor.

DOKTOR BAŞKAN DERTLERE DERMAN OLUYOR
Bu haber 03 Ekim 2018 - 12:30 'de eklendi.

İstanbul’un doktor ve tek kadın belediye başkanı Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak, hafta içi her gün saat dörtten sonra vatandaşlarla bir araya geliyor. Avcılarlı vatandaşları makam odasında ağırlayan Başkan Toprak, vatandaşların, isteklerini ve dertlerini dinliyor.

Göreve geldiğinden beri halk günlerine devam eden Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli, ‘’Hemşerilerimizle her fırsatta bir araya geliyoruz. Bir gün değil her gün vatandaşlarımızı birebir dinlemeye çalışıyor, gelen istek ve taleplerine göre ilgili birim müdürlerimle çözüm odaklı çalışıyoruz. Sosyal Belediyecilik faaliyetlerimizde en önemli çözüm noktası hemşerilerimizle olan birebire buluşmalarımız. Bundan dolayı bu toplantılar bizim için çok önemli’’ dedi.

Öte yandan halk gününe katılan vatandaşlar ise Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli’nin bu uygulamasından dolayı oldukça memnun olduklarını ifade ederek hem çalışmalarından dolayı hem de halk günü düzenleyerek birebir görüşme fırsatı verdiği için teşekkür ettiler.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA