SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

DOKTOR HASTANIN AYAĞINDA

Avcılar Belediyesi, sağlık alanında sürdürdüğü insancıl çalışmaları ile fark yaratmaya devam ediyor.

DOKTOR HASTANIN AYAĞINDA
Bu haber 14 Eylül 2017 - 14:46 'de eklendi.

Avcılar Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri evde bakım hizmeti uygulaması için 67 yaşındaki Arif Amca’nın evine giderken, Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli de ekiple birlikte ziyarette bulundu. Başkan Dr. Handan Toprak Benli Arif Amca’nın pansumanını da kendi elleri ile yaptı. Avcılarlı hemşehrisinin belediyenin gerçekleştirdiği uygulamalardan memnun olup olmadığını da sordu. ‘Önce İnsan’ anlayışı ile verilen hizmetlerden dolayı memnuniyetini dile getiren Arif Amca, Başkan Toprak’a ve Avcılar Belediyesi çalışanlarına teşekkür etti.

Pansuman sonrası Avcılarlı hemşehrisine geçmiş olsun dileklerinde bulunan Başkan Dr. Toprak; “Avcılar Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğümüz, uzman personel kadrosu ile belediye personelimiz dışında, Avcılarlı hemşehrilerimize birçok alanda sağlık hizmeti sunuyor. ‘Toplumsal Belediyecilik’ anlayışımız kapsamında yürüttüğümüz, ücretsiz diş tedavisi, cenaze ve defin işlemleri, evde sağlık hizmeti, hasta nakil hizmeti, sağlık eğitimi ve sağlıklı yaşam seminerlerimizle birlikte vatandaşlarımızın yaşadığı sağlık sorunlarını hafifletiyoruz” dedi.

EVLERE HİZMET

Avcılar’da yaşayan ve sayısı 500’ün üzerinde yaşlı, engelli ve kimsesiz vatandaşa evde ücretsiz sağlık hizmeti sunan Avcılar Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, pansuman, muayene, serum vb. gibi ihtiyaçlarında giderilmesini sağlıyor. Ücretsiz diş tedavi hizmeti ile de Avcılarlı vatandaşlardan tam not alan Avcılar Belediyesi, ‘Hasta Nakil Ambulansları’ ile hasta, yaşlı, engelli ve randevu talebinde bulunmuş yatalak ve kaza geçirmiş hastaların; hızlı, güvenli, hijyenik ve ücretsiz olarak sağlık kuruluşlarına sevkini de sağlıyor.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA