SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

DUALAR ŞEHİTLERİMİZ İÇİN OKUNDU

Çatalca vatan, millet, bayrak uğruna toprağa düşen şehitlerini rahmet, minnet, şükranla anıyor. Şehidimiz Piyade Kurmay Albay Gökhan Peker, şehadetinin birinci yıldönümünde düzenlenen programla dualarla anıldı.

DUALAR ŞEHİTLERİMİZ İÇİN OKUNDU
Bu haber 01 Haziran 2018 - 11:45 'de eklendi.

Şırnak’ın Uludere İlçesi Şenoba Beldesi’nde meydana gelen elim helikopter kazasında kaybettiğimiz şehidimiz Piyade Kurmay Albay Gökhan Peker, şehadetinin 1. yılında dualarla anıldı. Nakkaş Mahallesi’nde düzenlenen iftar programında Kuran-ı Kerim tilavetinin ardından Şehit Piyade Kurmay Albay Gökhan Peker ve bu vatan uğruna şehit düşmüş tüm askerlerimiz, polislerimiz için mevlit okutuldu.

Programa Çatalca Kaymakamı İnci Sezer Becel, Çatalca Garnizon Komutanı İkmal Albay Abdülvahap Bozkurt, Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara ve eşi Nurhan Kara, Çatalca İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Kadir Duvan, Çatalca Belediyesi Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, Sivil Toplum Kuruluşları Başkan ve Üyeleri, Mahalle Muhtarları, şehidimizin ailesi ve yakınları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA