SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

‘DÜŞ ZENGİNLİĞİ’ SERGİSİNE BÜYÜK İLGİ

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, Özel Çatalca Sınav Temel Lisesi öğrencilerinin hazırladığı “Düş Zenginliği” temalı Görsel Sanatlar Sergisi’nin açılışını yaptı.

‘DÜŞ ZENGİNLİĞİ’ SERGİSİNE BÜYÜK İLGİ
Bu haber 31 Mayıs 2017 - 12:09 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Özel Çatalca Sınav Temel Lisesi öğrencilerinin hazırladığı “Düş Zenginliği” temalı Görsel Sanatlar Sergisi Nazım Özbay Kültür Merkezi’nde Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara tarafından açıldı. Başkan Cem Kara açılışta öğretmen ve öğrencileri başarılı çalışmalarından dolayı kutladı. Sergi açılışına Başkan Cem Kara yanı sıra Meclis Üyeleri, Okul Müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Öğrencilerin düşler ve gerçekler arasında gezinen sanat eserleri sergiyi gezenler tarafından büyük ilgi ve beğeniyle izlendi.

Sahne İstanbul’un oldu

Sergi açılışının ardından Özel Çatalca Sınav Temel Lisesi Kültür ve Sanat Koordinatörü Ayla Özkök önderliğinde hazırlanan “Sahne Senin İstanbul “ isimli şiir dinletisi sahnelendi. Dizeler, mısralar ve müzik eşliğinde İstanbul gezintisine çıkaran dinleti izleyiciler tarafından ayakta alkışlandı. Okul Müdürü Bayram Bektaş, dinleti sonunda öğrenci ve öğretmenleri kültürel ve sosyal çalışmaları nedeniyle tebrik etti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA