SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

DUYARLI GENÇLERE SERTİFİKA

Bakırköy Belediyesi tarafından 6 hafta süreyle sürdürülen işaret dili eğitimini başarıyla tamamlayan Yıldız Teknik Üniversitesi(YTÜ) İşletme Kulübü üyesi 60 gence Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu tarafından başarı sertifikası verildi.

DUYARLI GENÇLERE SERTİFİKA
Bu haber 05 Haziran 2017 - 12:09 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Öğrencilere sertifikalarını sunan Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu gençleri duyarlılıklarından ötürü kutlayarak şu açıklamayı yaptı: “Belediyemiz tarafından açılan 6 haftalık işaret dili eğitimini başarıyla tamamlayan duyarlı gençlerimizi kutluyorum. YTÜ İşletme Kulübü üyeleriyle beraber sosyal sorumluluk projelerinde paydaşlık yapmaktan dolayı çok memnunuz. 3 yıldan beri sürdürdüğümüz işbirliğini önümüzdeki yıllarda da artırarak devam ettireceğiz.”

PAYLAŞIM NOKTASI PROJESİNE DEVAM

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, ayrıca YTÜ öğrencileriyle beraber üniversitede yürüttükleri paylaşım noktası projesinden de çok olumlu sonuçlar aldıklarını ifade ederek,” Gençlerimizle beraber yurdumuzun en ücra köşesindeki çocuklarımıza ve gençlerimize;  kitap göndererek ışık oluyoruz, kıyafet göndererek soğuk kış günlerinde içlerini ısıtıyoruz, oyuncak göndererek de mutlu ediyoruz.”dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA