SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

EDA-METİN ÖĞRETMENLER İÇİN SÖYLEDİ

Küçükçekmece’deki öğretmenler, günlerini Küçükçekmece Belediyesi’nin düzenlediği Eda ve Metin Özülkü 24 Kasım konseri ile kutladı.

EDA-METİN ÖĞRETMENLER İÇİN SÖYLEDİ
Bu haber 25 Kasım 2016 - 12:57 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşen konseri Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Hamza Gönenç de öğretmenlerle birlikte izledi. Küçükçekmeceli öğretmenlere unutulmaz bir müzik akşamı yaşatan Eda- Metin Özülkü çiftine, Vokaliz grubu eşlik etti. 

“EVLENDİKTEN SONRA ACIKLI ŞARKILAR YAZDIK”

 Konserde sanatçılara teşekkür ederek çiçek veren Hamza Gönenç, “Öğretmenler gününüz kutlu olsun. Sanatçılarımıza teşekkür ediyorum. Şehitlerimizi de rahmetle anıyorum” dedi. “Her gün üzücü haberler alıyoruz fakat teslim olmamalıyız. Bugünleri hep birlikte atlatacağız inşallah” diyen Metin Özülkü “Evlilikle beraber çok şarkı yaptık. Hepsi de acıklı oldu. Neden öyle oldu bilmiyorum” diyerek Eda Özülkü’ye takıldı.  

Eğlen Güzelim,  Mor Menekşe, Yalan Dünya, Ah İstanbul, Bağdat gibi sevilen parçaları seslendiren Eda-Metin Özülkü çiftine Küçükçekmeceli öğretmenler de hep bir ağızdan eşlik etti. Vokaliz grubunun canlı performansıyla acapella tarzı müzik yapması ise katılımcılardan büyük alkış aldı. Yaklaşık 2 saat boyunca sahnede kalan Eda-Metin Özülkü çiftini gözünü kırpmadan izleyen Küçükçekmeceliler hem eğlendi hem hüzünlendi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA