SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

KÜÇÜK’ÜN ADAYLIK STARTI BALIKÇI KENAN’DAN

Gürpınar eski Belediye Başkanı Velittin Küçük Ak Parti Beylikdüzü Belediye Başkan aday adayı dosyasını teslim etti. 3 dönem Gürpınar Belediye başkanlığı yapan Küçük’e yüzlerce vatandaş eşlik etti.

KÜÇÜK’ÜN ADAYLIK STARTI BALIKÇI KENAN’DAN
Bu haber 11 Kasım 2018 - 16:11 'de eklendi.

Gürpınar eski Belediye Başkanı Velittin Küçük Beylikdüzü Belediye Başkanlığı aday adaylığı için startı Balıkçı Kenan’da vererek aday adaylığı başvurusunu Beylikdüzü AK Parti İlçe Başkanlığına 5 bin kişilik bir kalabalıkla gelerek yaptı.

Alanda büyük bir sevgi gösterisi ile karşılanan Küçük bir çok sanatçı, iş adamı ve eski belediye başkanlarının da katılımıyla ilk adaylık açıklamasını Balıkçı Kenan’da yaparak basın mensupları önünde görücüye çıktı.

Adaylık başvurusunun ardından açıklama yapan Velittin Küçük, “Ben fazla konuşup sizi tutmayacağım. Beylikdüzü için neler yapacağımı, tüm projelerimi inşallah adaylık sürecinde anlatacağım. Yapacağımız projeleri Ak Parti olarak karar verip uygulayacağız. İlçe de birçok eksiklik var. Maalesef bunları çözemeyenlerle karşı karşıyayız. Biz tüm eksiklikleri ve sorunları çözmek için geliyoruz. İnşallah 2019’da Beylikdüzü’ne Ak Parti bayrağını dikeceğiz. Pazar günün bize ayırıp buraya gelen, destekleyen herkese teşekkür ederim” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA