SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

EFSANE ŞARKILAR BÜYÜLEDİ

Beylikdüzü’nde Ramazan’ı yaşamak bir ayrıcalık. Yaşam Vadisi’nin huzuru tüm ilçeyi kapsıyor. Birbirinden nitelikli etkinlikleri vatandaşla buluşturan Beylikdüzü Belediyesi, Ramazan boyunca her defasında başka bir sanatçı ile sahne alacak ünlü müzisyen Paul Dwyer’i ağırladı.

EFSANE ŞARKILAR BÜYÜLEDİ
Bu haber 05 Haziran 2017 - 15:53 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Dwyer’in yanında bu kez Sarper Semiz ile Orkestrası vardı. Sevilen yerli ve yabancı parçaları emsalsiz tarzları ile icra eden sanatçılar, yine keyifli bir Ramazan akşamı yaşattı.

Dopdolu geçen içeriği ile Ramazan’ın bir haftası geride kaldı. Bu sene Ramazan etkinliklerini Yaşam Vadisi’ne taşıyan Beylikdüzü Belediyesi’nin son konuğu ise Paul Dwyer ve dostları Sarper Semiz ile Orkestrasıydı. Müzik performansları ile vatandaşları kendilerine hayran bıraktıran müzisyenler, yerli ve yabancı birçok parçayı kendilerine has üsluplarıyla seslendirdi.

Kimi zaman izleyicileri Küba’ya götüren sanatçılar, Rock müziğin unutulmaz parçalarıyla da coşkuyu arttırdı.

Unutulmaz Şarkıların Özgün Yorumu…

Paul ve dostları; “Islak Islak, Muhtemel Aşk İçin, Gönlüm Hep Seni Arıyor, Sil Baştan” gibi farklı türlerdeki eserleri kendi yorumlarıyla söyledi. Yine Dünya’nın önemli müzik adamlarından Sting de sahnede “Probably me” adlı parçası ile anıldı. Gecenin sonunda ise Beylikdüzü Belediyesi 1. Başkan Vekili Ömer Şatır ve Meclis Üyesi Haluk Karataş, sanatçılara teşekkür ederek, kendilerine çiçek takdim etti.

4 Mevsim, Hem Bilgilendirdi Hem Eğlendirdi

İkramlarla daha da keyifli geçen Yaşam Vadisi’ndeki Ramazan akşamları; çocukları eğlendiren çocuk oyun atölyeleri, orta oyunu gösterileri ve tiyatro sahneleri ile küçükleri neşelendirmeyi de unutmuyor. Paul ve Dostları’ndan önce sahnede 4 Mevsim isimli çocuk tiyatro oyunu, miniklerin ilgisini çekmeyi başardı. Dört mevsimin birbirine nasıl muhtaç olduğunu sevimli bir dil ile ortaya koyan oyun; hem bilgilendirdi hem eğlendirdi.

yasam-vadisi-izleyiciler-1

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA