SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

EĞİTİM BAŞLADI

Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı Kış Spor Okulları eğitime başladı. Ücretsiz olarak verilen spor eğitimlerine Küçükçekmeceliler yoğun ilgi gösterdi.  

EĞİTİM BAŞLADI
Bu haber 08 Şubat 2017 - 11:11 'de eklendi.

İlçede yaşayan 6-14 yaş arası çocuklara ve gençlere ücretsiz eğitim veren Küçükçekmece Belediyesi Kış Spor Okulları’nda, ‘Yüzme, Karate, Taekwondo, Basketbol, Voleybol, Futbol, Futsal, Atletizm, Masa tenisi, Badminton ve Geleneksel Okçuluk’ dalları başta olmak üzere toplam 18 farklı branşta uzman eğitmenler tarafından verilen spor eğitimleri başladı.

AMAÇ SPOR YAPMA KÜLTÜRÜNÜ GELİŞTİRMEK

Küçükçekmece’nin farklı mahallelerinde bulunan tesislerde spor aktivitelerini gerçekleştiren Küçükçekmece Belediyesi, İlçede yaşayan çocukların aktif spor hayatına katılımını arttırmak ve spor yapma kültürünü geliştirmek amacıyla birçok farklı branşta eğitim vermeye başladı.

KAYIT İÇİN SPOR KAYIT İRTİBAT NOSU ARANABİLİR

Küçükçekmece Belediyesi tarafından Kış Spor Okulları’nda ücretsiz olarak verilen eğitimlere katılmak isteyenler ise kış sezonu boyunca kayıt yaptırabilecek. Kış Spor Okulu kurslarına başvuru yapmak isteyenler, Küçükçekmece Belediyesi Spor Müdürlüğü’ne ait Spor Kayıt İRTİBAT numarasını (444 4 360 /7996-7997) arayarak bilgi alabilirler.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA