SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

EĞİTİME TAM DESTEK

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, ilçedeki okulları tek tek gezerek okulların sorun ve eksikliklerini yerinde gördü.

EĞİTİME TAM DESTEK
Bu haber 17 Ocak 2017 - 11:19 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Okul idarecileri ve öğretmenleri ile de görüşen Başkan Akgün, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın daha sağlıklı ve daha iyi bir ortamda eğitimlerini sürdürebilmeleri için gereken ne varsa yapılacak” dedi.

 “Ülkemizin geleceği için” 

Büyükçekmece’deki okulların eksikliklerini ve sorunlarını yerinde tespit eden Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, eğitime katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirdiği okul ziyaretlerini sürdüreceğini belirterek şu şekilde konuştu:  “İlçedeki okulları tek tek gezerek okullarımızın eksiklerini ve ihtiyaçlarını öğreniyoruz. Ayrıca okul müdürlerimiz ve öğretmenlerimizle bir araya gelerek o okul için ne yapılması gerektiği konusunda konuşup, tartışıyoruz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız ve onları geleceğe hazırlayan öğretmenlerimizin daha sağlıklı ve daha iyi bir ortamda eğitimlerini sürdürebilmeleri için gereken ne varsa yapıyoruz. Ülkemizin geleceği için herkes eğitim konusunda elini taşın altına koymak zorundadır.” 

Mimarsinan İlkokulu ve Batıköy Memurdan Armağan İlkokulu’nu ziyaret eden Başkan Akgün, mevcut okulların sorunlarını ve eksikliklerini giderirken bir yandan da ilçeye yeni okullar kazandırmak için çalışmaların sürdüğünü de sözlerine ekledi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA