SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

EMITT’İN YILDIZI BÜYÜKÇEKMECE

Dünya turizm sektörünün lideri EMITT Turizm Fuarı’na bu yılda damga vuran Büyükçekmece Belediyesi, 80 ülkenin katıldığı fuarda misafirperverliği ve projeleriyle dikkat çekti.

EMITT’İN YILDIZI BÜYÜKÇEKMECE
Bu haber 30 Ocak 2017 - 12:05 'de eklendi.

21’incisi düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) 26-29 Ocak tarihleri arasında Büyükçekmece TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

Konuklar en iyi şekilde ağırlandı

 Büyükçekmece Belediyesi’nin, TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi’nde açtığı standa ilgi he zamanki gibi yoğun oldu. Büyükçekmece Belediyesi, fuar süresince uluslararası platformda tanıtım içerikli çeşitli etkinlikler düzenlemenin yanısıra yerli ve yabancı konuklarını de en iyi şekilde ağırladı.

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, yerli ve yabancı katılımcılarla sık sık bir araya gelerek, turizm ve yerel yönetimler konularında görüş alışverişinde bulundu. Başkan Akgün, Büyükçekmece’de yapımı devam eden ve yapılması planlanan projeler hakkında da katılımcılara bilgi verdi. 

 Akgün: Çok verimli bir fuar gerçekleşti

80 ülkeden 5 bin kurum ve kuruluşun katıldığı EMITT fuarını bu yıl 60 binin üzerinde ziyaretçinin gezdiğini belirten Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “EMITT, Türkiye, İstanbul ve Büyükçekmece’nin tanıtımı açısından oldukça önemli bir fuar. Ayrıca ülkemizin dört bir bölgesinden katılan belediyelerimizin bir çatı altında buluşmasını da önemsiyorum. Hem turizm, hem de yerel yönetimler açısından güncel gelişmeleri görmek ve üzerinde tartışmak açısından oldukça verimli bir fuarı daha geride bıraktık. Yerli ve yabancı binlerce ziyaretçiyi Büyükçekmece Belediyesi standında ağırlayarak, projelerimizi ve yürütmekte olduğumuz çalışmalarımızı kendilerine anlatma fırsatını da elde ettik. Kusursuz organizasyon için başta TÜYAP yönetimi olmak üzere emeği ve katkısı olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

09

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA