SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

EMNİYET İFTARDA BULUŞTU

Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen iftar programı Kıraç Polis Karakolu bahçesinde gerçekleşti. 

EMNİYET İFTARDA BULUŞTU
Bu haber 14 Haziran 2017 - 15:27 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Emniyetin iftar programına Esenyurt Kaymakamı Ekrem İnci, Çatalca Kaymakamı İnci Sezer Becel, Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, İstanbul İl Emniyet Müdür Yardımcısı Levent Hasan Özen, AK Parti Esenyurt İlçe Başkanı Şenay Değer, Beylikdüzü İlçe Emniyet Müdürü Niyazi İnci, Çatalca İlçe Emniyet Müdürü Bülent Çelik, Esenyurt mahalle muhtarları, kurum daire amirleri, ilçe emniyet amirleri ve polis memurları katılım sağladı.

Programın ev sahibi Esenyurt İlçe Emniyet Müdürü Hakan Becel kürsüye gelerek selamlama konuşması yaptı. Becel; “ Yaklaşık 5 ay önce Esenyurt ’ta göreve başladım. Burada tüm kurumlarımız ile uyumlu bir şekilde çalışarak halkımıza en iyi hizmeti vermek için çaba gösteriyoruz. Bugün iftar soframızda sizlerle birlikte orucumuzu açtık. Davetimize katılarak bizleri onurlandıran tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, düzenlenen iftar programından dolayı Emniyet Müdürü Hakan Becel’e teşekkür ederek, tüm polis teşkilatına görevlerinde başarılar diledi.

İlçe Kaymakamı Ekren İnci’de söz alarak duygu ve düşüncelerini dile getirdi. Kaymakam İnci, “ Emniyet, belediye, kaymakamlık ve ilçede görev yapan tüm kurumların birlik ve beraberlik için görev yaparak Esenyurt ’un gelişmesinde büyük katkı sağlıyoruz. Emniyet teşkilatımızın iftarının hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA