SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

Emre Saltık kabri başında anıldı

Türk Halk Müziği’nin güçlü sesi ve sazı aynı zamanda da Büyükçekmece Belediye Meclis Üyesi Emre Saltık, vefatının birinci yıldönümünde sanatçı dostları ve sevenlerinin katılımıyla kabri başında dualarla anıldı.

Emre Saltık kabri başında anıldı
Bu haber 11 Mart 2018 - 14:49 'de eklendi.

Geçtiğimiz yıl genç yaşta aramızdan ayrılan Halk Müziği sanatçısı ve Büyükçekmece Belediye Meclis Üyesi Emre Saltık, Büyükçekmece Güzelce Mezarlığı’ndaki kabri başında anıldı Saltık’ı anma törenine Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, belediye meclis üyeleri, sanatçı dostları ve ailesinin yanısıra sanatçının çok sayıda seveni katıldı.

Emre Saltık için edilen duaların ardından sanatçının ailesi taziyeleri kabul etti. Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Saltık’ın çok iyi bir dost ve çok iyi bir insan olduğunu belirterek şunları söyledi: “Emre Saltık’ı ben önceleri sadece güzel türkülerinden tanırdım. Sonra birlikte çok uyumlu, çok saygılı, kardeşçe çalışma imkanımız oldu. Birlikte Büyükçekmece için güzel hizmetlere imza attık. Çok değerli bir kardeşimi, yol arkadaşımı kaybetmenin üzüntüsü hala kalbimde. Emre Saltık’nın aramızdan ayrılışının birinci yıl dönümünde sevenleri, dostları ve ailesiyle birlikte mezarı başında dualarımızı ettik. Yüce Allah’tan tekrar rahmet diliyorum. Işıklar içinde uyusun.”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA