SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

EN ÖZEL FOTOĞRAF

Küçükçekmece Belediyesi Cennet Kültür ve Sanat Merkezi, 15 Temmuz Darbe Girişimi gecesi ve sonrası kadrajlara yansıyan en özel ve etkileyici fotoğraf karelerine ev sahipliği yapıyor.

EN ÖZEL FOTOĞRAF
Bu haber 27 Aralık 2016 - 10:20 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Küçükçekmece Belediyesi’nin 15 Temmuz darbe girişiminin ardından Türk milletinin dik duruşunu ortaya koyan fotoğraf karelerini ölümsüzleştirmek için düzenlediği ‘15 Temmuz Fotoğraf Yarışması’nda dereceye giren eserler, Cennet Kültür ve Sanat Merkezi’nde izleyiciyle buluştu.

Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile birlikte sergiyi ziyaret etti.

“15 TEMMUZ’U UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ”

Başkan Temel Karadeniz, “Öncelikle şehirleri, meydanları, caddeleri aydınlatan çok kıymetli şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Bu fotoğraf karelerine de yansımış olan ve büyük bir mücadele ortaya koyan vatandaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. 15 Temmuz gecesini unutmadık, unutturmayacağız. Rabbim bir daha yaşatmasın” diye konuştu.

20 OCAK’A KADAR İZLENEBİLİR

Fotoğraf yarışmasında jüri üyeleri tarafından seçilen ve sergilenmeye hak kazanan fotoğraflar, 20 Ocak’a kadar Cennet Kültür ve Sanat Merkezi sergi salonunda görülebilir.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA