SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ENGELLİ ÇOCUKLARA RESİM KURSU

Büyükçekmece Belediyesi Engelli Eğitim ve Sosyal Yaşam Merkezi’ndeki 40 engelli çocuğa resim kursu veriyor.

ENGELLİ ÇOCUKLARA RESİM KURSU
Bu haber 16 Kasım 2017 - 10:49 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Osman Hamdi Sanat Merkezi Eğitmeni Aysel Koçak, engelli çocuklara resim teknikleri hakkında bilgiler verirken, gelişim ve becerilerini geliştirmelerine yardımcı oluyor.

BECERİLERİNİ GELİŞTİRİYORLAR

Türkiye’nin örnek merkezlerinden biri olarak kabul edilen Büyükçekmece Belediyesi Engelli Eğitim ve Sosyal Yaşam Merkezi’nde eğitim alan engelli çocukların toplumsal ve sosyal yaşamda daha aktif olabilmeleri için her türlü imkan sağlanıyor. Büyükçekmece Belediyesi bu kapsamda 40 engelli öğrenciye resim kursu veriyor. Osman Hamdi Sanat Merkezi Eğitmeni Aysel Koçak’ın nezaretinde resim kurslarına başlayan öğrencilere resim teknikleri öğretilirken, beceri ve yeteneklerinin geliştirilmesi de sağlanıyor.

GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ ZİYARET ETTİ

İstanbul Gelişim Üniversitesi Çocuk Gelişimi 1. ve 2. sınıf öğrencileri, Öğrenci Konsey Başkanı Vekili Enes Kocakaya ve Çocuk Gelişimi Öğrencileri Okul Aile Birliği Başkanı İlknur Özer, Büyükçekmece Belediyesi Engelli Eğitim ve Sosyal Yaşam Merkezi’ni ziyaret ederek, merkezde sürdürülen çalışmalar hakkında bilgi aldılar. Merkezde eğitim gören çocuklara bir araya gelen Gelişim Üniversitesi öğrenci ve yetkilileri, engelli öğrencilere çeşitli hediyeler takdim etti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA