SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ENGELLİ SPORCULARA DOYASIYA BİR GÜN

Esenyurt Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü 3 Aralık Dünya Engelliler Haftası nedeniyle engelli sporcular için çeşitli etkinlikler düzenledi.

ENGELLİ SPORCULARA DOYASIYA BİR GÜN
Bu haber 06 Aralık 2017 - 10:48 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Esenyurt Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde kayıtlı olan engelli sporcular Esenyurt Prof. Dr. Sebahattin Zaim İlkokulu Kapalı Spor Salonunda düzenlenen programa sporcular aileleri ile birlikte katılım sağladı.

Düzenlenen programda 150 özel gereksinimli çocuk Esenyurt Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde aldıkları spor eğitimleri neticesi ile madalya ve katılım belgelerini aldılar. Özel öğrencilerin annelerine ise Esenyurt Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Yusuf Ocak tarafından karanfil takdim edildi.

Programda öğrencilerin sergiledikleri gösteriler ise katılımcılardan büyük alkış aldı. Prof. Dr. Sebahattin Zaim İlkokulu’nda gerçekleşen program ardından tüm öğrenciler ve aileleri Esenyurt Belediyesi tarafından Torium AVM’ye götürülerek keyifli bir gün geçirmeleri sağlandı.

Öğrencilerin anneleri ise çocuklarının spor ve bu tür etkinliklerle ile sosyal hayata katılmasını sağlayan, başta Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu ile Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğüne teşekkür ettiler.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA