ENGELSİZ DÜNYA İÇİN HEP EL ELE

Avcılar Engellilere Hizmet Derneği AVENDER 10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle bazı etkinlikler düzenlendi. Şarkıcı Altay’ın da katıldığı programda özel çocuklarla birlikte pasta kesti.

15 Mayıs 2018 - 13:28 'de eklendi.
resim

AVENDER Avcılar’da yaşayan özel insanların hayatını kolaylaştırmak için bir kapı olmak amacıyla kısıtlı imkanlarda kurulduğunu ve çok iyi işlere imza attığın belirten, AVENDER Derneği Başkanı Ahmet Halit Vardar, ‘Engelli kardeşlerimizin birbirinden ilginç ve ibret dolu hayat öyküleri yer alıyor. Ancak bunlar engellilerden çok engelsiz vatandaşların örnek alacağı öyküler. Allahın verdiği nimetlerin kıymetini anlamamız gerekiyor. Hepimiz birer engelli adayıyız. Hepimiz çok şükredelim. Buradaki her çocuk birer melek. Burada olan ailelerimiz iyiki bizimle iyiki bize destek veriyor’ dedi.

İftar yemeği ve gezilerin düzenleneceğini söyleyen AVENDER Derneği Başkanı Ahmet Halit Vardar, ‘Dernek olarak aktif şekilde çalışmalarımız devam edecek. Ramazan boyunca iftarlarımız olacak. Kültür tur ve gezilerimiz olacak. Bizlerin yanında olan desteğini esirgemeyen herkese çok teşekkür ederiz’ şeklinde konuştu.

Düzenlenen etkinlikte, MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, Avcılar Kaymakamı Hulusi Doğan, Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak, Avcılar Ak Parti İlçe Başkanı Yaşar Karaaslan ve şarkıcı Altay’da katıldı.

Masaüstü Sürümüne GeçTürkiye ve İstanbul'dan en güncel son dakika haberleri... İlçe belediye haberleri... Siyaset, spor, magazin ve ekonomide son dakika gelişmeleri...
NOZZ Şablon
. . .