SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ENGELSİZ DÜNYA İÇİN HEP EL ELE

Avcılar Engellilere Hizmet Derneği AVENDER 10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle bazı etkinlikler düzenlendi. Şarkıcı Altay’ın da katıldığı programda özel çocuklarla birlikte pasta kesti.

ENGELSİZ DÜNYA İÇİN HEP EL ELE
Bu haber 15 Mayıs 2018 - 13:28 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

AVENDER Avcılar’da yaşayan özel insanların hayatını kolaylaştırmak için bir kapı olmak amacıyla kısıtlı imkanlarda kurulduğunu ve çok iyi işlere imza attığın belirten, AVENDER Derneği Başkanı Ahmet Halit Vardar, ‘Engelli kardeşlerimizin birbirinden ilginç ve ibret dolu hayat öyküleri yer alıyor. Ancak bunlar engellilerden çok engelsiz vatandaşların örnek alacağı öyküler. Allahın verdiği nimetlerin kıymetini anlamamız gerekiyor. Hepimiz birer engelli adayıyız. Hepimiz çok şükredelim. Buradaki her çocuk birer melek. Burada olan ailelerimiz iyiki bizimle iyiki bize destek veriyor’ dedi.

İftar yemeği ve gezilerin düzenleneceğini söyleyen AVENDER Derneği Başkanı Ahmet Halit Vardar, ‘Dernek olarak aktif şekilde çalışmalarımız devam edecek. Ramazan boyunca iftarlarımız olacak. Kültür tur ve gezilerimiz olacak. Bizlerin yanında olan desteğini esirgemeyen herkese çok teşekkür ederiz’ şeklinde konuştu.

Düzenlenen etkinlikte, MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, Avcılar Kaymakamı Hulusi Doğan, Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak, Avcılar Ak Parti İlçe Başkanı Yaşar Karaaslan ve şarkıcı Altay’da katıldı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA