SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ENGELSİZ OY KULLANMA HİZMETİ

Büyükçekmece Belediyesi, 16 Nisan Pazar günü yapılacak olan referandumda oy kullanmak isteyen engelli, yatalak, hamilelik, yaşlılık veya hastalık nedeniyle evlerinden çıkamayacak durumda olanlara ulaşım hizmeti sağlayacak.

ENGELSİZ OY KULLANMA HİZMETİ
Bu haber 13 Nisan 2017 - 10:42 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, oy kullanmanın en önemli vatandaşlık görevlerinden olduğunu belirterek; “16 Nisan Pazar günü yapılacak referandumda oy kullanmak isteyen ancak sağlık açısından problemi bulunan vatandaşlarımıza ulaşım imkanı sağlayacağız. Belediyemiz Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri yatalak hasta, engelli, hamile veya yaşlılık nedeniyle evlerinden çıkmakta zorlanan vatandaşlarımıza ulaşım hizmeti verecektir. Bu durumda olan vatandaşlarımız veya yakınlarının belediyemizin ilgili telefon numaralarını aramaları durumunda, kendilerini evlerinden alınıp oy kullanma işleminden sonra yeniden evlerine ulaştırılacaktır” ifadesini kullandı.

İletişim numaraları

16 Nisan Pazar günü, engelli veya yataktan kalkamayacak durumda olanlar 0 212 863 30 76 nolu telefondan, hamile, yaşlı veya hastalık gibi durumlarından ötürü evden çıkamayanlar ise 0 212 873 20 97 nolu telefonu arayarak ulaşım hizmeti talep edebilecekler.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA