SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ENGELSİZ ULAŞIM DESTEĞİ

Avcılar Belediyesi, 16 Nisan Referandumunda engelli ve ulaşım engeli bulunan yurttaşları seçim sandıklarına götürecek. 16 Nisan Pazar günü gerçekleşecek olan seçimlerde oy kullanmak isteyen engelli, hasta ve evden çıkamayan Avcılarlı vatandaşlar için, Avcılar Belediyesi ekipleri özel nakil aracı ile hizmet verecek. 

ENGELSİZ ULAŞIM DESTEĞİ
Bu haber 10 Nisan 2017 - 16:32 'de eklendi.

Oy kullanacak vatandaşlar sandıklara götürülerek, engelsiz ulaşım hizmeti almaları sağlanacak. İhtiyaç sahipleri yüksek katlı binalardan indirilip seçim sandığına sedye veya tekerlekli sandalye desteği ile götürülerek oy kullandıktan sonra tekrar evlerine getirilmesi konusunda tüm hizmetler verilecek. Ayrıca okulların önünde tekerlekli sandalye ile bekleyen belediye görevlileri de oy kullanım süresi boyunca hizmet verecek.

Avcılar Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Sağlık İşleri Müdürlüğü ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından verilecek olan hizmetten yararlanmak isteyen Avcılarlı vatandaşlar, Avcılar Belediyesine ait 444 6 989 numaralı telefondan müracaat edebilecekler.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA