SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ERDOĞAN: KARARLI ŞEKİLDE ADIMLAR ATACAĞIZ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kartal’da çöken 8 katlı binanın enkazında incelemelerde bulunmak için olay yerine geldi. 20 dakika süren incelemelerin ardından Erdoğan, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne geldi.

ERDOĞAN: KARARLI ŞEKİLDE ADIMLAR ATACAĞIZ
Bu haber 09 Şubat 2019 - 13:10 'de eklendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kartal’da çöken binanın enkazına geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya eşlik ediyor. Erdoğan beraberindekilerle enkaz başına giderek çalışmalarla incelemelerde bulundu. Erdoğan enkaz alanında 20 dakika kaldı.

Erdoğan’ın olay yerinden yaptığı açıklamalar:

Gerekli açıklamaları Bakan arkadaşlar yaptılar. Hastanede bir ziyaret yapacağız. Sonra cenaze törenine katılacağız. Buradan almamız gereken birçok ders var. Kararlı bir şekilde adımları atacağız. Şimdi burada Başsavcımız, AFAD, yetkililer çalışmalarını bitirince detaylar açıklamalar yapacağız.

ERDOĞAN HASTANEDE

Cumhurbaşkanı Erdoğan, enkazdan çıkarılan Mahmut Tayyip ve 5 yaşındaki Azra Havva Tekgöz’ü Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ziyaret ediyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA