SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ERDOĞAN KAZANDI ESENYURTLU KURBAN KESTİ

Esenyurt’ta yaşayan  Ali Barutçu isimli emekli vatandaş ,Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden Cumhurbaşkanı olması  üzerine seçim öncesi verdiği sözü tuttu.

ERDOĞAN KAZANDI ESENYURTLU KURBAN KESTİ
Bu haber 26 Haziran 2018 - 12:38 'de eklendi.

“ Erdoğan Cumhurbaşkanlığı seçimlerini yeniden kazanırsa koyun keseceğim “diyen  Barutçu, Erdoğan zaferini ilan edince soluğu yaşadığı Kıraç’ta bulunan bir adak satış merkezinde  aldı. Burada bir koyun kestiren Barutçu adağını yerine getirdi. 1 yıl önce Elazığ’dan geldiğini söyleyen Barutçu Erdoğan’ı çok sevdiğini ve kendisine duacı olduğunu belirtti. Barutçu’nun adağını yerine getirirken oldukça duygulandığı görüldü.

Erdoğan’a her zaman duacı olduğunu belirten Barutçu “  Erdoğan’ın yeniden seçilmesini çok istedim. Kendisine ulaşamadım, çok hislendim. Bunun için ‘yeniden kendisi seçilirse bir koyun keseceğim’ dedim. Ben 74 yaşındayım. 4 çocuğum var. Bunların hiç birisi devlette çalışmıyor. Biz, Erdoğan öncesi çok çektik. Bunu gençler bilmez. Erdoğan ülkeyi 16 sene yönetti. Kendisinden çok memnun kaldık. İhtiyacı olanlara maaş bağladı, fakir fukarayı gözetti. Ülkemize Müslüman ülkelerden gelen insanlara kucak açtı. Ondan daha merhametli bir insan var mı? Allah onun istediğini versin, sürekli muvaffak kılsın. Allah onu başımızdan eksik etmesin” diye dua etti.  Erdoğan’ın Türkiye’nin ilerlemesini sağladığını belirten Barutçu “ Bu durum Türkiye’nin düşmanlarını arttırdı. Kendisi ülkemiz için çok şey yaptı. Ona çok teşekkür ederiz. Hepimiz ona duacıyız.”dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA