SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ESENYURT GÖZ DOLDURDU

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde 21’inci Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı olan EMİTT fuarında ilk gün yoğun bir katılım oldu.  

ESENYURT GÖZ DOLDURDU
Bu haber 28 Ocak 2017 - 10:09 'de eklendi.

Türkiye’nin en büyük, dünyanın ise 5’inci büyük turizm fuarı kimliğini taşıyan 21’inci EMİTT fuarında Esenyurt Belediyesi, yapılan yatırımlar ve termal tesisleri ile ziyaretcileri hayran bıraktı. Esenyurt Belediyesi standını ziyarete gelen Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy, Siirt Vali Yardımcısı Ceyhun Dilşad Taşkın, Gazeteci- Yazar Abdurrahman Kurt ve diğer ziyaretçiler Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu’nu tebrik ettiler. Ayrıca Esenyurt Belediyesi standında Esenyurt Kaymakamı Ekrem İnci, Esenyurt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cuma Bayat, AK Parti Esenyurt İlçe Başkanı Şenay Değer, belediye başkan yardımcıları ve meclis üyeleri de bulundu.

Başkan Kadıoğlu; “Esenyurt, Türkiye’nin ortak kültürüdür”

21’inci EMİTT fuarında uğrak stantlardan biri olan Esenyurt Belediyesi standında ziyaretçilere yatırımlar hakkında bilgi veren Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, “Esenyurt ’ta 81 ilimizden vatandaşlarımız ikamet ediyor. Esenyurt tüm Türkiye’nin ortak kültürüdür. Ayırt etmeksizin gencimizden yaşlısına her vatandaşımıza hizmet götürüyoruz. Geçmiş yıllarda yaptığımız sondaj çalışmamızda termal su kaynağına ulaştık. Şuanda Türkiye’nin en yüksek mineralli suyu Esenyurt’tadır. Bizler de böyle önemli bir kaynağı değerlendirip halkımızın hizmetine sunduk. Termal tesislerimizden Esenyurtlu hemşerilerimizin yanı sıra İstanbul ve Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden ve hatta yurtdışından gelen vatandaşlarımız şifa buluyor. Bu yılki 21’nci Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarını (EMİTT) tertipleyen ve organizasyonu tebrik ve teşekkür ediyorum” dedi.

1-2

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA