SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

580 ÖĞRENCİ UMRE’YE GİDECEK

Esenyurt Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi, Kutlu doğum haftası dolayısıyla Esenyurt Kültür Merkezi’nde program düzenledi.

580 ÖĞRENCİ UMRE’YE GİDECEK
Bu haber 22 Nisan 2017 - 11:05 'de eklendi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programa Esenyurt Kaymakamı Ekrem İnci,  Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Paşali Beşli, İlçe Müftüsü Mehmet Müftüoğlu, Esenyurt Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Şener Şahin, çok sayıda okul müdürleri ve öğrenciler katılım sağladı.

“Seveni, sevdiğini kavuşturacağı için çok teşekkür ediyorum”

Programda açılış konuşmasını Esenyurt Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Şener Şahin, “ Esenyurt Belediye Başkanımız önümüzdeki günlerde İlçemizde bulunan 580 öğrencimizi Umre’ye gönderecek ve seveni, sevdiğine kavuşturacağı için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bu organizasyonda emeği geçen herkese canı gönülden teşekkür ediyorum

Ardından konuşan Esenyurt Milli Eğitim Müdürü Paşali Beşli, “Öncelikle Tunceli’de şehit olan kardeşlerimi Allah’tan rahmet yakınlarına sabır diliyorum. Bugün Peygamber Efendimizin 1446’ncı doğum yılını kutluyoruz. Bu organizasyonda emeği geçen herkese canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmalar ardından Semazen gösterimi ve Esenyurt Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin ilahileri ile devam etti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA