SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ESENYURT’TA MEDENİYET KURDUK

AK Parti Esenyurt İlçe Teşkilatı tarafından yerel yönetimler danışma meclisi gerçekleşti. Esenyurt Sürekli Eğitim Merkezinde gerçekleştirilen Programa AK Parti Esenyurt İlçe Başkanı Şenay Değer, Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, meclis üyeleri, mahalle başkanları katılım sağladı.

ESENYURT’TA MEDENİYET KURDUK
Bu haber 15 Kasım 2016 - 12:02 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Program’da açılış konuşması yapan Esenyurt İlçe Başkanı Şenay Değer; “Metro’nun Esenyurt ’ta gelmesi kesin ve en önemli duraklarından biri de Esenyurt olması bizim için son derece mutluluk vermektedir. Cumhurbaşkanımızı toplu açılış törenlerimiz içinde önümüzde ki süreçte Esenyurt’a bekliyoruz. Eminim Cumhurbaşkanımız Esenyurt ‘ta ki değişimi gördüğü zaman çok mutlu olacak ve Esenyurt’a daha fazla gelmeye başlayacak. AK Parti bu ülkeye 14 yılda birçok hizmet gerçekleştirdi. Bunların birçoğunun lafı bile anılmıyor, eğer başkanlık sistemini bu ülkeye getirebilirsek en büyük hizmetimiz bu olacaktır. Bu hizmetimiz ile birlikte bundan sonra Türkiye’de sürekli istikrar olacaktır” dedi.

Burada Bir Medeniyet Kurduk”

Programda daha sonra Konuşma ve Sunum yapan Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu şöyle dedi; Bizler Esenyurt ‘ta ilk geldiğimiz de şunu yapacağız, bunu yapacağız demedik, direk vatandaşa siz ne istiyorsunuz diye sorduk. O günden bugüne kadar vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda hizmet verdik. Esenyurt halkı alış veriş yapmak için buradan Avcılara, Bakırköy’e gidiyordu. Bugün geldiğimiz nokta İstanbul’da en büyük 4 alışveriş merkezinden 3’ü Esenyurt ‘ta Otoport ve Auotopia alışveriş merkezleri gibi. Esenyurt ‘ta, Termal tesislerimiz ile birlikte Esenyurt’u bir turizm merkezi haline getiriyoruz. Bizler bir köy olarak aldığımız Esenyurt’ta okullarıyla, sağlık hizmetleriyle, sosyal yaşam alanlarıyla, hastahanelerimiz ile Üniversitemiz ile bir medeniyet kurduk” dedi.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA