SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ESENYURT’TA RAMAZAN BEREKETİ

Esenyurt Belediyesi, Ramazan ayını oldukça hareketli geçiriyor. Belediye tarafından yapılan her akşam sokak iftarları ve kültür-eğlence etkinlikleri devam ederken diğer yandan da yeni temel atma ve açılışlar sırada bekliyor.

ESENYURT’TA RAMAZAN BEREKETİ
Bu haber 22 Mayıs 2018 - 13:59 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Esenyurt Belediyesi, Ramazan ayını oldukça hareketli geçiriyor. Belediye tarafından yapılan her akşam sokak iftarları ve kültür-eğlence etkinlikleri devam ederken diğer yandan da yeni temel atma ve açılışlar sırada bekliyor. Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, Yeşilkent Mahallesi sokak iftarına katıldı. Alatepe mahalleli ile birlikte iftar açtı. Alatepe, Ramazan ayında hizmetlerin artacağını belirterek “ Bu ay bereketiyle geldi. Bu ay içinde 7-8 inşaatın temelini atacağız.  5 tane bitmiş caminin de açılışını yapacağız. Ramazan ayında 12-13 civarında temel atma ve açılış yapacağız.” dedi.

Vatandaşımızın talimatını alıyoruz

Alatepe, Ramazan ayının kardeşlik ve birlik duygusunun arttığına dikkat çekerken “  Bu ramazanda her akşam 3 iftara katılıyorum. Bütün davetlere yetişmeye gayret ediyorum. Sahurda da Turgut Özal Stadı yanındaki etkinlik alanında vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Bu şekilde ilçedeki tüm vatandaşlarımıza ulaşmaya çalışıyoruz. Geceleri de belediyenin etkinlik alanlarında da düzenlediği çeşitli kültürel aktivitelere katılıyoruz. Biz göreve geldiğimizde vatandaşımızın emrindeyiz dedik. Bu doğrultuda  bu ziyaretlerle vatandaşlarımızın talimatlarını alıyoruz ve onları yerine getirmek için çalışıyoruz” diye konuştu.  ​

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA