SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ESENYURT’TA TRAFİK TARİH OLUYOR

Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, Esenyurt’un en önemli problemlerinden birisi olan trafik konusuna çözüm bulmak için projeler üretiyor.

ESENYURT’TA TRAFİK TARİH OLUYOR
Bu haber 10 Temmuz 2018 - 15:45 'de eklendi.

3 ay önce başlayan ve ilçenin 43 mahallesini kapsayan tüm cadde ve sokaklarda trafiğin tek yönden akmasını sağlayacak çalışmalar tamamlanmak üzere. İlçenin büyük bir bölümü tek yön uygulamasına geçerken Esenyurt Belediye Başkanı  Ali Murat Alatepe de çalışmaları yakından takip ediyor.  Başkan Alatepe,  Saadetdere Mahallesi’nda yapılan tek yön çalışmalarını inceledi.  Çalışmaları yürüten ekiplerden bilgi alan Başkan Alatepe, bölgede bulunan vatandaşların konuyla ilgili taleplerini  ve fikirlerini aldı. Vatandaşlar Alatepe’ye yapılan çalışmalara teşekkür ederek uygulamadan memnun olduklarını söylediler.

Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, uygulamada sona yaklaşıldığını belirterek “ İlçenin büyük bir bölümünde trafik tek yönden akıyor. Bu konuda sürekli denetimlerimizi sürdürüyoruz. Bu çalışmalarla ilçe trafiği büyük oranda rahatlayacak. Yayaların daha rahat yürümeleri sağlanırken, yeni alanların açılmasıyla da park problemi büyük ölçüde bitecek. Tek yön uygulaması ve yaptığımız alt üst geçit ve kavşak yenileme projeleriyle ilçe trafiği rahatlayacak.” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA