SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

Esenyurt’ta tüp bebek Yunus’un sünnet oldu

Esenyurt Belediyesi’nin çocuk sahibi olamayan ailelere yönelik başlattığı tüp bebek projesiyle Sultan -Muharrem Satılmış çiftinin çocuğu olarak dünyaya gelen Yunus Can düzenlenen törenle sünnet ettirildi.

Esenyurt’ta tüp bebek Yunus’un sünnet oldu
Bu haber 17 Nisan 2018 - 11:57 'de eklendi.

Esenyurt Belediyesi Şehit Erol Olçok Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen 4 yaşındaki Yunus Can Satılmış’ın sünnet törenine Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı Eren Kaya, belediye çalışanları, Yunus Can’ın annesi Sultan , babası Muharrem ve akrabaları ile aile dostları, komşuları katıldı.

Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, sünnet olan Yunus Can’a altın taktı ve anne ile babasını tebrik etti.  Satılmış çifti de başkan Alatepe’ye teşekkür etti. Alatepe, tüp bebek projelerinin devam ettiğini belirterek “ Yıllardır ilçemizde tıbbi yardıma ihtiyaç duyan ve bunu karşılamakta zorlanan çok sayıda aileyi tüp bebek yoluyla çocuk sahibi yaptık. Bu projeden yararlanan 100. ailemizde yakında çocuk sahibi olacak.” dedi. Satılmış çifti de Esenyurt Belediyesi’nin yardımlarıyla çocuk sahibi olduklarını vurgulayarak “ Allah bu güzel duyguyu sizlerin aracılığıyla yaşattı. Sizlerden Allah razı olsun. “ dediler.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA