SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ESNAF ANLATTI TOPRAK DİNLEDİ

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli göreve geldiğinden beri geleneksel esnaf buluşmaları devam ediyor. Avcılar Belediyesi tarafından her ayın ilk pazartesi günü düzenlenen Esnaf Buluşmasının Eylül ayı toplantısı gerçekleşti.

ESNAF ANLATTI TOPRAK DİNLEDİ
Bu haber 11 Eylül 2017 - 22:11 'de eklendi.

Avcılar esnafını dinleyen Başkan Toprak esnafın sorunlarına Belediye Başkan Yardımcısı Burçin Baykal,  Zeynel Suna ve birim müdürleri ile birlikte çözüm üretti.

Ekip olarak gönüllülük ve özveri ele çalıştıklarını belirten Başkan Toprak, ‘Arkadaşlarım ile beraber daha iyi bir kent için 18 saat çalışıyoruz. İlçemizin sıkıntılarını çözmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz’ dedi.

HEM HİZMET GÖTÜRÜYORUZ HEM DİRENİYORUZ

Hırsızlardan yakınan Toprak, “Bizler parklarımızı, elektrik kablolarımızı yeniliyoruz ama maalesef kötü niyetli insanlar bunları çalıyor. Biz yapıyoruz onlar çalıyor. Baştan sona yeni yaptığımız parkımıza ertesi günü baktığımızda hiç birşey göremiyoruz. Demir mazgalları plastik hale getirdik. Bunu söylemek gerçekten çok üzücü. Ama maalesef böyle. Avcılar son üç yılda 36 bin göç aldı. Bunlar kayıtlı değil. İller bankasında geliri yok. Tamamen kayıt dışı böyle bir sıkıntıyla karşı karşıyayız. Bununla ilgilide elimizden gelen gayreti göstermeye çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli’ nin de katıldığı toplantı Zübeyde Hanım Nikah Sarayında gerçekleşti. Avcılarlı vatandaşların ilgisinin yoğun olduğu toplantıda Toplumcu Belediyecilik anlayışıyla sürdürülen hizmetlerin geliştirilmesi ve iyileştirilmesi için esnaflarla karşılıklı fikir alışverişi yapıldı.

Avcılar esnafının taleplerine çözüm yaratmak için gelenekselleştirilerek devam edecek olan esnaf zirvesi toplantısı, her ayın ilk pazartesi günü saat 19.00’da Zübeyde Hanım Nikah Sarayında gerçekleştirilecektir.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA