SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ESTOKDER’DEN EĞİTİM GECESİ

Esenyurt Tokatlılar Derneği (ESTOKDER) tarafından, eğitim ve dayanışma gecesi düzenlendi.

ESTOKDER’DEN EĞİTİM GECESİ
Bu haber 23 Kasım 2017 - 10:41 'de eklendi.

Esenyurt Kültür Merkezi’nde gerçekleşen, eğitime destek ve dayanışma gecesi programına Esenyurt Kaymakamı Ekrem İnci ve Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu yanı sıra Federasyon Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşları, Mahalle Muhtarları, Dernek Başkanları ve çok sayıda Tokatlı vatandaşlar katılım sağladı.

Tokat yöresi oyunlarının, türkülerinin ve folklor gösterisinin sergilendiği gece, ardından konuşmalar eşliğinde devam etti.

“Oyuna gelmemeliyiz”

Kardeş kavgası çıkarmak isteyenlere fırsat vermemeliyiz diyen Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, “ Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıllarda Caferi Camilerimize saldırı da bulundular ve bizleri birbirimize kırdırmaya çalıştılar. Bunlar ülkemiz gelişmeye devam ettikçe yine bizim önümüzü kesmeye ve ayrıştırmaya çalışacaklar. Ayrım yapmak isteyenlerin asıl amacı kavga çıkarmak ve birbirimizi ötekileştirmektir.  Bu oyuna gelmemeliyiz. Sizlere de ülkemizin bu zor günlerinde dayanışma gösterdiğiniz için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

” Esenyurt İlçemizde tüm derneklerimiz örf ve adetlerini rahatça yaşıyor”

Esenyurt ‘ta tüm derneklerimiz ile birlik beraberlik içerisinde çalışıyoruz diyen Esenyurt Kaymakamı Ekrem İnci, “Esenyurt Belediye Başkanımız sağ olsun il derneklerimize çok büyük değer veriyor ve Esenyurt ilçemizde tüm derneklerimizin örf ve adetlerini rahatça yaşamasını sağlıyor. Ben belediye başkanımıza derneklerimize ve STK’lara verdiği değerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA