SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

FETÖ DAVASINI TAKİP ETTİ

Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, FETÖ davalarında ülke için iyi bir neticeye varılacağını düşündüğünü söyledi.

FETÖ DAVASINI TAKİP ETTİ
Bu haber 21 Temmuz 2017 - 16:16 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Necmi Kadıoğlu, Silivri’de devam eden Sabiha Gökçen Havalimanı’nı işgal girişimi ve mahrem imamlar davasını takip etti. Başkan Kadıoğlu duruşma sonrası basın mensuplarına açıklama yaptı.
Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, beraberindeki belediye yetkilileri ve vatandaşlarla birlikte Sabiha Gökçen Havalimanı’nı işgal girişimi ve mahrem imamlar davasını Silivri’de takip etti. Duruşma salonu önüne toplanan kalabalık vatandaş grubu, ellerinde dövizlerle slogan attı. Duruşmaya verilen ara esnasında Başkan Kadıoğlu, takip ettikleri dava ile ilgili olarak basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

“Ülkemiz için iyi bir neticeye varılacağını düşünüyorum”
Duruşmaya verilen ara sırasında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, “Ben işin duruşma olarak şu noktasındayım; bunların içerisinde lider yok, hepsi kullanılmış insanlar. Belki içlerinde örgütle ilgisi olmayan da çıkacaktır. Ancak şu var ki bu işi yönetenler üst idareciler. Örgütün yöneticilerinin bu manzarada olmadığını düşünüyorum. Müslüman aile çocuklarını kandırmışlar eşlerinden belli onlar da o havayla örgüt üyesi olarak devam etmişler. Ben de böyle bir kanaat geliştirdim, umuyorum ki mahkemeler dikkatle herkesin ifadesini alıyor. Ülkemiz için iyi bir neticeye varılacağını düşünüyorum” ifadelerine yer verdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA