SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

FOTOĞRAF YARIŞMASI SONUÇLANDI

Büyükçekmece Belediyesi’nin Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali etkinlikleri kapsamında düzenlediği 8. Uluslararası Fotoğraf Yarışması’nın ödül kazanan fotoğrafçıları belli oldu.

FOTOĞRAF YARIŞMASI SONUÇLANDI
Bu haber 21 Haziran 2017 - 12:17 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, yarışmada ödül kazanan tüm fotoğrafçıları kutlayarak, “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada kültür ve sanatın her alanında desteğimiz sürecek” dedi.

1028 fotoğrafçı katıldı

Büyükçekmece Belediyesi’nin Büyükçekmece Fotograf Derneği (BÜFOD) işbirliğiyle düzenlediği 8. Uluslararası Büyükçekmece Fotoğraf Yarışması’na 1028 fotoğrafçı 8920 adet fotoğrafla katıldı.  Yarışmanın jürisi A. Muhsin Divan, Burak Şenbak, Prof. Güler Ertan, Yrd. Doç. Dr. Oktay Çolak, Vladimir Jovanovski (Makrdonya), Zoran Djordjevic (Sırbistan) tarafından yapılan değerlendirme sonucunda ödül kazanan fotoğrafçılar belirlendi. Buna göre 3 kategoride yapılan yarışmada altın madalya kazanan fotoğrafçılar şu isimlerden oluştu: Mehran Cheraghchi Bazar (İran), Rıdvan Süslü (Türkiye) ve Mahfuzul Hasan Rana (ABD)

Başkan Akgün, kültür ve sanata desteğimiz sürecek

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, 8. Uluslararası Fotoğraf Yarışması’nın 4 kez dünyanın en iyi kültür ve sanat festivali seçilen 18. Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali kapsamında yapıldığını hatırlatarak; “Yarışmada madalya kazanan, mansiyon ve sergileme başarısı elde eden tüm fotoğrafçıları kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Büyükçekmece Belediyesi olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada kültür ve sanata verdiğimiz desteği sürdüreceğiz” diye konuştu.

01

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA