SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

FUN RUN SERİES SONA ERDİ

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Spor A.Ş’nin ‘İstanbul’u Koşuyorum’ sloganıyla düzenlediği ‘Fun Run Series’ yol yarışları Küçükçekmece’de sona erdi.

FUN RUN SERİES SONA ERDİ
Bu haber 24 Ekim 2016 - 11:15 'de eklendi.

İBB Spor AŞ ve İlçe Belediyelerin işbirliği ile organize edilerek gerçekleşen 5 etaplık yarışların son etabı, Küçükçekmece İBB Halkalı Etap Futbol Stadı önünde start aldı. Ev sahipliğini Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz’in yaptığı organizasyona Küçükçekmece Kaymakamı Harun Kaya, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Spor A.Ş Genel Müdürü İsmail Özbayraktar katıldı. İBB Halkalı Etap Futbol Stadı önünden başlayan Fun Run Series Küçükçekmece Etabı 7. kilometrede yapılan son dönüş ile birlikte yine aynı noktada sona erdi.

BAŞKAN KARADENİZ START VERDİ

Sporcular koşu öncesi sunucu Ece Vahapoğlu eşliğinde ısındı. Yarışmanın startını Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, Spor A.Ş Genel Müdürü İsmail Özbayraktar ile birlikte verdi. Fun Run Series’ ödül töreni öncesi bir konuşma yapan Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, “Bugünkü programa katılan herkes aslında kazandı. Buradaki ödül törenimiz sembolik ben arkadaşlarım ve kardeşlerimi ayrıca tebrik ediyorum. Unutmayın, spor yapan kazanır sporda kaybeden yoktur. Bu felsefe ile yola çıkıyoruz. Ben bugün Küçükçekmece’ye katığınız renk için hepinize teşekkür ediyorum” dedi. Spor A.Ş Genel Müdürü İsmail Özbayraktar ise yaptığı konuşmada şunları dile getirdi: “Küçükçekmece Belediye başkanımıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah bu koşumuzu geleneksel hale getireceğiz. Neden Küçükçekmece ’nin maratonu olmasın, duygusu ile devam edeceğiz.”

Fun Run Series koşusunda dereceye girenler kupalarını ve ödüllerini Küçükçekmece Kaymakamı Harun Kaya, Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Spor A.Ş Genel Müdürü İsmail Özbayraktar’ın elinden aldı.

Yarışma Sonuçları

Kadınlar:

1- Damla Çelik: 27′.06”

2- Esra Şanal: 28′.06”

3- Zeynep Nur Türk: 29′.26”

Erkekler:

1- Mestan Turhan: 22′.57”

2- Fatih Korkunç: 23”.19”

3-Aykut Taşdemir:23.23’’

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA