SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

GAZETECİLERİ UNUTMADI

Avcılar Belediyesi tarafından ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ kapsamında her yıl 11 Ocak’ta düzenlenen Geleneksel Çalışan Gazeteciler Buluşması’nda Başkan Toprak gazetecilerle bir araya geldi.

GAZETECİLERİ UNUTMADI
Bu haber 12 Ocak 2018 - 15:14 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Yemeğe çok sayıda bölgesel ve yerel basın çalışanı katıldı. Avcılar Belediyesi Firuzköy Sosyal Tesislerinde düzenlenen yemekte Başkan Dr. Handan Toprak ve Basın Çalışanlarının buluşması; sohbet ve muhabbet ortamında samimi bir havada gerçekleşti.

Başkan Toprak, basının bütün birimlerinde çalışan arkadaşların çalışan gazeteciler gününü tek tek kutlayarak gazeteciliğin toplum için çok önemli bir meslek olduğunu ifade etti.

GAZETCİLER TOPLUMUN VİCDANIDIR

Güçlü ve bilinçli bir toplum için gazetecilik mesleğinin kutsal olduğunu hatırlatan Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli ‘Gazeteciler toplumun vicdanıdır. Her koşulda baskılara boyun eğmeden haber alma, dolayısıyla farkında olma özgürlüğümüzü beslemek adına çalışan, tarafsız, özgür, cesur gazeteciliği kendine meslek edinmiş tüm basın emekçilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü´nü kutlarım.’’ dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA