SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORLAR

Çatalca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri hızlı ve disiplinli bir çalışma temposu ile ilçe genelindeki ihtiyaçlara çözüm üretmeye devam ediyor.

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORLAR
Bu haber 05 Ocak 2018 - 11:36 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Çatalca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün ilçenin tüm mahallelerinde gece gündüz demeden görev yapan ekipleri, Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’nın talimatları doğrultusunda, her konuya titizlikle yaklaşarak çözüme kavuşturuyor.

Fen İşleri Müdürlüğü tarafından belirlenen programlar dâhilinde yapılan çalışmalarda alt yapı çalışmaları nedeniyle bozulan yollardaki parke taşları ve kaldırımlar yenileri ile değiştirilirken, farklı mahallelerde de kilit taşı tamiri, yol bakım, onarım, kaplama, yeni imar yolları açma, metruk binaların yıkımı, yağmur suyu ızgaralarının tamir ve temizliği ile cami ve okul gibi vatandaşların ortak kullanım alanlarının bakım ve düzenlemesi de sürdürülüyor.

Çatalca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından son olarak Elbasan Mahallesi Gönül Sokak ve Gökçeali Mahallesi Ahsen Çıkmazı Sokak yolunda, İzzettin Mahallesi Taşlıpara Caddesi’nde, Kaleiçi Mahallesi Karaman Sokak yolunda malzeme serimi işlemi yapıldı. Ekipler tarafından Vezirferhatpaşa Caddesi’nin parke taşları da onarıldı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA