SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞTILAR

Yoğun kar yağışı İstanbul’u etkisi altına alırken, Avcılar Belediyesi halkın olumsuz hava şartlarından etkilenmemesi için tüm birimleriyle 7/24 çalışmasına devam ediyor. Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak tüm çalışmaları kendisi takip ediyor.

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞTILAR
Bu haber 08 Ocak 2017 - 21:52 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

İstanbul’un genelinde yoğun kar yağışı devam ederken, Avcılar Belediyesi halkın olumsuz yönde etkilenmemesi için iş makineleri ve tuzlama araçlarıyla çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli’nin bizzat kendisinin takip ettiği çalışmalar Başkan Yardımcısı Burçin Baykal’ın koordinasyonunda çok sayıdaki belediye personeli ile devam ediyor.

İş makineleri aralıksız çalışıyor

Fen İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı iş makineleri trafik akışının rahat sağlanması için büyük uğraş verirken, taraftan da İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yetersiz kaldığı ana arterlere de yetişmeye çalışıyor. Trafik akışının kesintisiz olarak sürdürülmesi içinde çok sayıdaki ekip tuzlama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

İhtiyaç sahiplerine sıcak yemek

Avcılar Belediyesi Sosyal ve Yardım İşleri Müdürlüğü’ne bağlı “Aşevi” yoğun kar yağışı altında ilçe genelinde çalışmalarını sürdürerek, ihtiyaç sahiplerine sıcak yemek ulaştırıyor.

Sokak hayvanları unutulmadı

Öte yandan Avcılar Belediyesi Veteriner Müdürlüğü de kar yağışı nedeniyle yiyecek bulmakta güçlük çeken sokak hayvanlarının aç kalmaması için ilçe genelindeki birçok noktaya mama bıraktı. Rehabilitasyon Merkezi’ndeki hayvanların tedavileri de aralıksız devam ediyor.

Sahlep ve çay

Avcılar Belediyesi Sosyal ve Yardım İşleri Müdürlüğü  kar yağışı altında ilçe genelinde çalışmalarını sürdürerek, metrobüs duraklarında vatandaşlara sıcak sahlep ve çay ikram ettiler

 

sos ar

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA