SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

GEL VE HOŞÇAKAL’A BÜYÜK İLGİ

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, rutin belediyecilik hizmetleri yanı sıra her yaştan vatandaşı kültür ve sanat ile buluşturmaya devam ediyor. Vale ya da “Gel ve Hoşçakal” tiyatro oyunu sanatseverlerle buluştu.

GEL VE HOŞÇAKAL’A BÜYÜK İLGİ
Bu haber 21 Şubat 2018 - 11:56 'de eklendi.

Başkan Kara’nın talimatlarıyla kültürel çalışmaların artmasını ve ilçe halkının sosyal aktivitelere daha fazla katılmasını hedefleyen Çatalca Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, sahnelediği oyunlarla ilçenin kültür-sanat yaşamına önemli bir katkı sağlıyor.

Birbirinden değişik çocuk tiyatrolarıyla miniklerin gönlünü fetheden Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, gençlere ve yetişkinlere yönelik sergilenen tiyatrolara bir yenisini daha ekledi.

Beğeniyle izlendi

Sibel Yıldırım’ın yazdığı ve oynadığı, Kubilay Karslıoğlu’nun etkileyici yönetmenliğiyle Vale ya da “Gel ve Hoşçakal” isimli oyun, Nazım Özbay Kültür Merkezi’nde sahnelendi. Bir aile komedisi olan oyunda, “İtiraf etmeye cesaret edemediklerimiz, zannettiklerimiz, çok sevdiklerimiz, az sevdiklerimiz; Ailemiz!” temasıyla aileyi bir arada tutmaya çalışan bir abla ve üç kardeşin öyküsü anlatıldı. Sanatseverlerin yoğun ilgi gösterdiği oyun büyük alkış aldı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA