SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

GELECEĞİN MESUT ÖZİL’LERİ YETİŞECEK

Schalke 04 Kulübü Başkanı Gerhard Rehberg, Büyükçekmece Belediyesi’ni ziyaret ederek,  Schalke 04 paralelinde Büyükçekmece Belediyesi Spor Akademisi sporcu eğitimi programlarını başlattı. 

GELECEĞİN MESUT ÖZİL’LERİ YETİŞECEK
Bu haber 26 Ekim 2017 - 11:42 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Çocuklarımızı futbol altyapısında dünyanın en iyilerinden biri olan Schalke 04’e emanet etmekten çok mutluyum. Nasıl ki Schalke 04 altyapısından dünyaca ünlü futbolcular yetişmişse bizden de böyle sporcular çıkacağına inanıyorum” dedi.

Protokol imzalanmıştı

Gerhard Rehberg, ilk aşama olarak Schalke 04’ün altyapı eğitim ve antrenman programının Büyükçekmece Belediyesi Spor Akademisi eğitim ve antrenmanlarında uygulanacağını belirtti. Büyükçekmece Belediyesi’nin Almanya’daki kardeş şehri Gelsenkirchen’ın takımı olan dünyaca ünlü Schalke 04 ile Büyükçekmece Belediyesi Spor Akademisi ile daha önce bir eğitim protokolü imzalanmıştı.

Tesisleri gezdi

Schalke 04 Başkanı Gerhard Rehberg ve Schalke 04 Kulübü Disiplin Kurulu Başkanı Joachim Dohm, Spordan Sorumlu Büyükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Başak Sancar’ı da ziyaret ederek tesisleri gezdi ve altyapı hakkında bilgi aldı. Başak Sancar,  “Türk futboluna genç yetenekler kazandıracak önemli bir projeyi hayata geçireceğiz” diye konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA