SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

GENÇ POLİS ADAYLARINA BÜYÜK DESTEK

Küçükçekmece Belediyesi, polis olmak isteyen gençlere ücretsiz olarak verdiği ‘POMEM Hazırlık Kursları’yla destek olmaya devam ediyor.

GENÇ POLİS ADAYLARINA BÜYÜK DESTEK
Bu haber 25 Ekim 2018 - 0:26 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Küçükçekmece’de, Küçükçekmece Belediyesi (POMEM) sınavına hazırlanan polis adayı gençlere Gençlik ve Spor Müdürlüğü koordinesinde ücretsiz eğitim desteği veriliyor. Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz öncülüğünde başlatılan ve Gençlik ve Spor Müdürlüğü koordinesinde ücretsiz olarak devam eden Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) Hazırlık Kursları polis olmak isteyen gençlerin umudu olmaya devam ediyor.

GENÇLER UZMAN EĞİTMENLERE EMANET

Arif Nihat Asya Ortaokulu Kapalı Spor Salonunda devam eden kurslarda polis adayı gençler alanında uzman eğitmenler eşliğinde tempolu koşu, açma-germe hareketleri, arttırma koşulları, şınav ve mekik egzersizleri ile diril, koordinasyon kuvvet ve dayanıklılık çalışmaları ile oluşturulan parkurlarda sınavlara hazırlanıyor. 2016 yılında başlayan kurslara bu yıl 45 polis adayı genç katıldı. Gençler alanında uzman eğitmenler eşliğinde POMEM kurslarından yararlanmaya devam ediyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA