SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

GENÇLER, ‘GENÇLİK FESTİVALİ’NE AKIN ETTİ

Küçükçekmece Belediyesi’nin Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde düzenlediği ‘Gençlik Festivali’ eğlence ve coşkuya sahne oldu.

GENÇLER, ‘GENÇLİK FESTİVALİ’NE AKIN ETTİ
Bu haber 11 Mart 2019 - 10:20 'de eklendi.

Binlerce gencin büyük ilgisiyle gerçekleşen festivalde, Kolpa, Bahadır Tatlıöz, Resul Aydemir ve Aydilge şarkılarıyla ve sahne performanslarıyla gençlere adeta müzik ziyafeti yaşattı.

“KÜÇÜKÇEKMECE’YE GENÇLİK MERKEZİ GELİYOR”

Programa AK Parti İstanbul Milletvekili Halis Dalkılıç, Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Büyükgümüş de katıldı. Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, ilçede 5 yılda yapılan projeleri gençlerle paylaşarak, onlara ilçede yapımı devam eden ve çok yakında hizmete açılacak olan Gençlik Merkezi’nin müjdesini verdi.

GENÇ SANATÇILARA BÜYÜK İLGİ

Festivalde ilk olarak Resul Aydemir sahne alırken, binlerce katılımcı ‘O Ses Türkiye’ yarışmasıyla tanınan sanatçının rap tarzındaki şarkılarına hep bir ağızdan eşlik etti. Ardından sahneye çıkan Kolpa ve Aydilge sahne performanslarıyla gençlerden tam not alırken, Bahadır Tatlıöz de hayranlarından büyük ilgi gördü.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA