SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

GENÇLERDEN BÜYÜK BAŞARI

Küçükçekmece Belediyesi desteğiyle hayata geçirilen ve TOKİ Güneşpark Evleri Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin başlattığı, ‘’Yaşayarak Öğreniyorum’’ projesi Celaleddin Ökten Ödülleri kapsamında yılın projesi ödülüne layık görüldü. 

GENÇLERDEN BÜYÜK BAŞARI
Bu haber 06 Ocak 2017 - 10:38 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Küçükçekmece Belediyesi desteğiyle hayata geçirilen bir projenin ödül almasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, “Bu okulda gerçekten çok farklı bir sinerji var. Öğretmenlerimiz çok özverili. Böyle bir projenin hayata geçirilmesi bizim için çok önemli. Çünkü çocuklarımız bizim geleceğimiz. Onlar için elimizden geleni yapıyoruz. İnanıyorum ki bu projeler Küçükçekmece’yi çok daha fazla zenginleştirecek” dedi.

 

TOKİ Güneşpark Evleri Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin başlattığı, ‘’Yaşayarak Öğreniyorum’’ projesine, 870 öğrencisi olan okulda 10 kategoriden toplam 2 bin 500 katılım oldu. Konuyla ilgili bir açıklama yapan okul müdürü Ramazan Aşçı, ”Bu proje içerik ve uygulama yönüyle Türkiye’de bir ilk. Bu proje kapsamında bilim, spor, resim, müzik, tiyatro, kitap okuma, öykü-şiir-deneme yazma, Kuran-ı Kerim’i okuma ve anlama, İngilizce ve Arapça kısa film yarışmaları ve üniversiteye hazırlık olmak üzere toplam 10 kategoriden oluşan projeler başlattık. Yaşayarak Öğreniyorum projesine öğrencilerin ilgisi çok büyük. Projenin birçok okula örnek olacağına inanıyorum” dedi.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA