GENÇLİK KOŞUSU YAPILDI » Merkez Siyaset
DOLAR 5,7584
EURO 6,4165
ALTIN 282,7
BIST 97.149
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 31°C
Az Bulutlu

GENÇLİK KOŞUSU YAPILDI

Küçükçekmece Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı koşusu, Küçükçekmece Gölü kenarında gerçekleştirildi.

GENÇLİK KOŞUSU YAPILDI
03.05.2019
A+
A-

Coşku ve rekabete sahne olan koşuda; küçük kızlar, küçük erkekler, yıldız kızlar, yıldız erkekler, genç kızlar ve genç erkekler olmak üzere öğrenciler, 6 kategoride dereceye girebilmek için ter döktü.

165 öğrencinin katıldığı koşu sonunda dereceye girenlere madalyaları İlçe Gençlik Spor Müdürü Göksun Öz, Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürü Oktay Kurt, Küçükçekmece Belediye Meclis Üyesi Mustafa Bilgili  ve Emre Alageyik tarafından verildi.

DERECEYE GİRENLER

KÜÇÜK KIZLAR

  1. SİNEM KARATAY-SÖĞÜTLÜÇEŞEME ORTAOKULU
  2. AYŞE BARIŞÇIR- İNÖNÜ ORTAOKULU
  3. MELİSA BULUR-İNÖNÜ ORTAOKULU

KÜÇÜK ERKEKLER

  1. VEYSEL BAYAN-SÖĞÜTLÜÇEŞEME ORTAOKULU
  2. YUSUF KARANFİL- SÖĞÜTLÜÇEŞEME ORTAOKULU
  3. HASAN NASHSEN- SÖĞÜTLÜÇEŞEME ORTAOKULU

YILDIZ KIZLAR

  1. ECEM SÜMMEYE ÇENGEL-SÖĞÜTLÜÇEŞEME ORTAOKULU
  2. ASLI AYDIN- SÖĞÜTLÜÇEŞEME ORTAOKULU
  3. SİNEM SARI- SÖĞÜTLÜÇEŞEME ORTAOKULU

YILDIZ ERKEKLER

  1. HAKAN KAYAPINAR-HALKALI GÜNEŞ ORTAOKULU
  2. İLYAS BAOL-SÖĞÜTLÜÇEŞEME ORTAOKULU
  3. EMRE KARAOĞLLAN -SÖĞÜTLÜÇEŞEME ORTAOKULU

GENÇ KIZLAR

  1. NAZİRE GÜLEÇ-İSMET AKTAR LİSESİ
  2. DİLAY YILDIZHAN- İSMET AKTAR LİSESİ
  3. AYÇA KAYA –KADRİYE MOROĞLU LİSESİ

GENÇ ERKEKLER

  1. ONUR ARABACI –ZEHRA MUSTAFA DALGIÇ LİSESİŞ

2.FURKAN ER- İSMET AKTAR LİSESİ

  1. HABAT CEYLAN-İSMET AKTAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.