SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

GENÇLİK VE SPOR MÜDÜRLÜĞÜ KURULDU

Küçükçekmece Belediyesi’nde yeni kurulan Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü çalışmalarına başladı.

GENÇLİK VE SPOR MÜDÜRLÜĞÜ KURULDU
Bu haber 16 Kasım 2016 - 15:27 'de eklendi.

Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz’in vizyonu ve misyonu ile adım adım büyüyen gençlik ve spor faaliyetleri bundan böyle ayrı bir müdürlük altında sürecek. Bu kapsamda Küçükçekmece Belediyesi Eğitim Şefi Oktay Kurt, Gençlik ve Spor Müdürü olarak görevlendirildi.

Konuyla ilgili konuşan Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, “Gençlerimiz bizim geleceğimiz. Onlara yapılan yatırım geleceğimize yapılmış bir yatırımdır. Biz daha iyi günler görmek istiyorsak, gençlerimizi iyi yetiştirmek zorundayız. Küçükçekmece Belediyesi olarak bu hizmetleri Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü çatısı altında sürdürüyorduk. Ancak ayrı bir müdürlük kurarak gençlerimize sağladığımız hizmetlerin daha kapsamlı ve kolay bir şekilde sürmesini istedik” dedi.

 Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, 23 branşta faaliyet gösteren spor okulları ile Küçükçekmece’de gençlere spor bilincinin daha fazla aktarılabilmesi, gençlerimizin her türlü kötü alışkanlıklardan uzak tutulması, her yıl yapılan  organizasyonlar ile birçok farklı branşın ilçe halkına tanıtılması ve gençlerin bu branşlara özendirilmesi konusunda çalışmalarını artırarak sürdürecek.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA