SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

GENEL EVE GİTMİŞİM GİBİ DAVRANDILAR

Şarkıcı Çelik Karadeniz FM’de Emrullah GÜL’ün sunduğu “Kısa Devre” programına konuk oldu. Yeni albümünün klip şarkısı üzerine sohbet eden Çelik 90’lardan bu güne yaşadığı komik anıları anlattı.

GENEL EVE GİTMİŞİM GİBİ DAVRANDILAR
Bu haber 21 Mart 2017 - 13:50 'de eklendi.

Katıldığı televizyon programları ile ilgili konuşan Çelik: “İşte Beni Sitilim Programına çıktım insanlar “Senin Orda Ne işin Var” diye tepki gösterdiler, bana Geneleve gitmiş muamelesi yaptılar. Ben ana haber bültenlerine mi çıkayım, herkesi memnun etmem imkansız. Kimin ne izlediğini bilmiyorum Evlilik programlarına da çıkarım Moda programlarına da sonuçta Televizyon kanalı en kötü ne yapabilirler ki” Dedi.

BEN HOROZUM İŞİME BAKARIM

Radyocu Emrullah GÜL’ün sorularını cevaplayan sanatçı Çelik gelen mesajlarda bazen “Sen Neden Yaşıyorsun sen öl, varlığın suç” diyen manyak tipler var onlara da anlam veremiyorum. Daha önce yaptığım projelerde bazen çıplak poz verdim bazen kadın kılığına girdim verdiğim mesajı aldılar mı almadılar mı bilmem, tavuk mu yumurtadan çıkar yumurta mı tavuktan çıkar beni ilgilendirmez ben horozum işime bakarım, işimi iyi yaparım herkes payına düşeni alır” dedi. İzel Çelik Ercan üçlüsü ile ilgili gelen mesaja ise “taş devrinden kalma şarkılar”  yorumunu yaptı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA