SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

GERİ DÖNÜŞÜM GELECEKTİR

Büyükçekmece Belediyesi’nce okullarda başlatılan “Geri Dönüşüm Gelecektir” projesi ile öğrencilere çevre bilincini aşılamaya yönelik etiğimler veriliyor. 

GERİ DÖNÜŞÜM GELECEKTİR
Bu haber 19 Ekim 2016 - 11:49 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Büyükçekmece Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı’ndaki “Geri Dönüşüm Gelecektir” projesi kapsamındaki eğitimlerini  Ömer Gültekin – Yavuz Sultan Selim İlköğretim Okulu’nda başlattı.  Öğrencilere yönelik olarak yapılan sunumda ambalaj atığı (kağıt, karton, cam, metal, plastik), bitkisel atık yağlar ve atık piller, elektronik atıklarla ilgili olarak bilinçlendirme eğitimi verildi.

 Daha yaşanabilir bir dünya

 Büyükçekmece Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’nün başlatmış olduğu “Geri Dönüşüm Gelecektir” projesinin başarılı bir şekilde yürütüldüğünü ve çevre adına önemli işlere imza attığını söyleyen Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Gelecek nesillere daha temiz ve yaşanabilir bir dünya bırakmak istiyorsak böylesine önemli çevre projelerine destek vermek zorundayız. Bu konuda geleceğimiz olan çocuklarımızı daha da bilinçlendirerek eğitmeliyiz” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA