SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

GEYİKLİ’YE DESTEK

Beylikdüzü’nde ihtiyaç duyulan çalışmalara hızla devam eden Beylikdüzü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Çanakkale ilinin Geyikli Belediye Başkanı Ercan Yılmaz’ın müracaatı üzerine ziyarette bulundu. Yağmur suyu alt yapı çalışmaları ile ilgili talebe projelendirme yaparak hızla dönüş yapan Beylikdüzü Belediyesi yetkilileri, çalışmalara başladı. 

GEYİKLİ’YE DESTEK
Bu haber 08 Kasım 2016 - 15:13 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Yardımlaşmayı kendine felsefe edinen ve her talebe hızlıca dönüş sağlayan Beylikdüzü Belediyesi, şimdi de Geyikli Belediyesi’yle çalışma yürütüyor. Çanakkale iline bağlı Geyikli’nin Belediye Başkanı Ercan Yılmaz’ın yağmur suyu alt yapı çalışmaları için proje talep ettiği Beylikdüzü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, kısa süre içerisinde müracaata yanıt vererek, Başkan Yılmaz’ı yerinde ziyaret etti.

Alt yapı çalışmaları için projelendirmeye hızla başlayan Beylikdüzü Belediyesi’nin teknik personeli, Geyikli Beldesi’nin Okul Caddesi, İskele Caddesi ve Kültür Caddesi’nde ölçümler yaptı. Yaklaşık 2 kilometrelik alanda içerisinde ölçümler yapan ekip, beldenin yağmur suyu projesini Geyikli Belediyesi’ne sunmak üzere çalışmaları hızlıca gerçekleştirecek.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA