SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

GİRNE BEYLİKDÜZÜ’NÜ ÖRNEK ALIYOR

Kardeş belediye olan Kıbrıs Girne Belediyesi’nden yetkililer, Beylikdüzü Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

GİRNE BEYLİKDÜZÜ’NÜ ÖRNEK ALIYOR
Bu haber 26 Ocak 2017 - 16:35 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Beylikdüzü Belediyesi Başkan Yardımcısı Fatma Hoşgöz ve Veteriner İşleri Müdürü Ertuğrul Tunçel’in ağırladığı ekip, Girne’ye kazandırmak istedikleri tam teşekküllü bir hayvan bakım evi için, Beylikdüzü Geçici Hayvan Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde uygulanan modeli yakından inceledi.

Beylikdüzü Belediyesi Başkan Yardımcısı Fatma Hoşgöz ve Beylikdüzü Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Ertuğrul Tunçel, Girne Belediyesi yetkililerini ağırladı. Beylikdüzü’nde tam donanımlı bir şekilde kurulan Geçici Hayvan Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki sistemi anlamak için ilçeye gelen Girne Belediyesi yetkilileri; barınak, ameliyathane, mutfak, engelli bölümü ve kedi evleri bölümünü gezdi. Yetkililer, merkezi mimari ve uygulanan hizmetler açısından inceleyerek, Veteriner İşleri Müdürü Tunçel’e pek çok soru yöneltti.

Beylikdüzü Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’nün hizmet politikası ile kurumsal yaklaşımını detaylıca dinleme fırsatı bulan yetkililer, aynı zamanda belediyenin kültür, sanat, çevre ve sosyal yaşam alanlarına dair birçok konuda da fikir sahibi oldu. Cemil Hoca Restaurant’ta öğle yemeği molası veren ekip, daha sonra Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne dönerek projeleri görüşmeye devam etti. Kıbrıs Girne’de sokak hayvanlarının bakım ve barınmasına dair yeni bir sistem geliştirmek istediklerini ve bu alanda eksiklikleri olduğunu belirten yetkililer, Beylikdüzü’ndeki modeli çok beğendiklerini ve örnek aldıklarını vurguladı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA