SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

GÖNÜLLERİN ŞAMPİYONU

Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol Takımı zorlu geçen 2016-2017 sezonun yorgunluğu düzenlenen yemekte attı.

GÖNÜLLERİN ŞAMPİYONU
Bu haber 12 Mayıs 2017 - 20:33 'de eklendi.

Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol Takımı ile yılsonu yemeğinde bir araya gelen kulüp başkanı ve Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün; “Bu yıl ilk kez Avrupa’da mücadele etmenize karşın ortaya koyduğunuz performans ve FIBA tarafından en skorer takım seçilmeniz büyük bir başarıdır. Ülkemizi en iyi şekilde temsil eden sizler gönüllerin şampiyonusunuz” diye konuştu.

Zorlu sezonun yorgunluğunu attılar

Büyükçekmece Albatros Restaurant’ta gerçekleşen akşam yemeğine Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol Takımı Kulüp Başkanı ve Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Onursal Başkan Hamit Demir, kurucu başkan Osman Yeşilgül, Büyükçekmece Belediye Meclis Üyesi Ahmet Şahin, Belediye Başkan Danışmanı Reşit Oral, teknik heyet ve basketbolcular katıldı.

“Başarılarınızla gururumuz oldunuz”

Gecede konuşan Başkan Akgün, Büyükçekmece’nin aynı zamanda da bir spor kenti olduğuna vurgu yaparak; “Önümüzdeki sezonda da tesis ve altyapıya ağırlık vereceğiz. Büyükçekmece’nin spor her alanında adına duyurabilmesi için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Büyükçekmece Belediyesi Spor Akademisi bünyesinde geleceğin şampiyonları yetişiyor. Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol Takımı olarak sizler bize çok büyük gurur ve mutluluk yaşattınız. İlk kez Avrupa’da mücadele etmenize karşın Europe Cup’da ortaya koyduğunuz performans ve aldığınız başarılı sonuçlarla Türkiye’nin gururu oldunuz. FIBA Europe Cup tarafından turnuvanın en skorer ve saha içi isabet oranı en yüksek takım seçilmeniz de başarınızın tesadüf olmadığını ortaya koydu. 2017-2018 sezonunda da Spor Toto Basketbol Ligi’nde başarı çıtasını yükselteceğimize ve çok daha iyi sonuçlar alacağımıza inancım tamdır.”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA