SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

GÜLÜMSE GÜLÜMSET SERGİSİ

Büyükçekmece Belediyesi, engelli bireylere dikkat çekmek amacıyla gerçekleştirilen “Gülümse Gülümset” adlı fotoğraf sergisine beşinci kez ev sahipliği yaptı. 

GÜLÜMSE GÜLÜMSET SERGİSİ
Bu haber 13 Aralık 2016 - 14:02 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

 

Nakipoğlu Eğitim Kültür ve Sanat Vakfı’nın düzenlediği sergide, vatandaşlar tarafından çekilen engelli bireylerin fotoğrafları sanatseverlerle buluştu.

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ü temsilen sergiye katılan Belediye Başkan Danışmanı Bayram Ali Üner, “Hiç sevmediğimiz insanlar bile gülümsediği zaman en azından içimizdeki negatiflik kaybolur. Gülümsemek ve gülümsetmek insanları birbirlerine hep bir adım daha yakınlaştırır. O yüzden gülmek ve gülümsetmek çok insani ve güzel bir duygu. Engelli çocuklarla birlikte olmak ve her gün biraz daha hayatı yakaladıklarını görmek bizler için de çok güzel bir şey. Bizler, engelli kardeşlerimizi hayatın içine katabildiğimiz oradan insanız. Belediye Başkanımız Sayın Dr. Hasan Akgün ve Nakipoğlu Sanat Vakfı adına hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

“Gülümse gülümset” adlı fotoğraf sergisi 18 Aralık Pazar gününe kadar Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi’nde sanatseverlerle buluşmaya devam edecek.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA