SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

GÜZELCE’NİN ÇEHRESİ DEĞİŞECEK

Büyükçekmece Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün Güzelce Mahallesi’nde gerçekleştirmekte olduğu meydan düzenleme çalışmaları tamamlandığında meydan modern bir yapıya kavuşacak. 

GÜZELCE’NİN ÇEHRESİ DEĞİŞECEK
Bu haber 14 Mayıs 2018 - 11:31 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün; “Yeniden düzenlediğimiz meydan çalışması ile Güzelce’ye yakışan bir meydan yapıyoruz” dedi.

Prestijli bir meydan olacak

Büyükçekmece’nin en güzel mahallerinden biri olan Güzelce, Büyükçekmece Belediyesi’nce sürdürülen çalışmaların tamamlanmasının ardından denize yakın konumu ve parkları sayesinde gözde merkezlerden biri haline gelecek. Bölgede yol, kaldırım, tretuvar, aydınlatma, park alanları, çevre ve peyzaj düzenlemesi gibi pek çok yenileme yapılıyor. Yaz aylarında artan nüfusuyla tatilcilerin uğrak noktası haline gelen Güzelce Mahallesi modern ve prestijli bir meydana kavuşuyor.

 Güzelce’nin çehresi değişecek

Yapılan çalışmaları yerinde denetleyen Başkan Akgün, Güzelce Meydanı’ndaki çalışmalar hakkında bilgi aldı. Teknik ekibiyle birlikte projeyi değerlendiren Akgün şunları söyledi; ‘Geçtiğimiz yıl yapmış olduğumuz meydan düzenlemeleriyle oldukça güzel ve modern meydanları ilçemize kazandırdık. Güzelce Meydan’ı tarihiyle Büyükçekmece’nin önemli noktalarından biri. Güzelce’nin çehresini değiştirecek olan çalışmalar meydan ve çevresinde tüm hızıyla sürüyor. Güzelce’nin altyapı ve imar planı çalışmaları da bitti. Güzelce halkımızın şehircilik anlamında beklediği en önemli hizmetler bitmiştir. Bundan sonraki hizmetlerimiz estetik anlamda yapılacak hizmetler olacaktır.”             

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA