SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

HAYDİ ÇOCUKLAR FESTİVAL’E

Avcılar Belediyesi Barış Manço Kültür Merkezi Başkan Dr. Handan Toprak Benli’nin öncülüğünde karnelerini alıp yarıyıl tatiline giren çocuklar için ‘Çocuk Festivali’ düzenliyor. 

HAYDİ ÇOCUKLAR FESTİVAL’E
Bu haber 23 Ocak 2017 - 14:04 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

30 Ocak Pazartesi tarihi ile başlayacak olan ‘Çocuk Festivali’ 5 Şubat Pazar gününe kadar devam edecek. Avcılar Belediyesi Barış Manço Kültür Merkezinde gerçekleşecek olan ücretsiz Çocuk Festivalinde ise Bilim Parkından Çocuk Tiyatrosuna, Kukla Atölyesinden Sinemaya kadar birçok aktivite ile çocuklar eğlenceli zaman geçirirken aynı zamanda da öğrenmenin keyfini sürecekler.

ÇOCUKLAR EĞLENİRKEN ÖĞRENECEKLER

Ücretsiz olarak gerçekleşecek olan Çocuk Festivalinde, çocuklar her gün bir Çocuk Tiyatrosu izleyebilecekler. Bilim Parkında çocuklar; uçakların nasıl uçtuğunu, çizgi filmlerin nasıl yapıldığını öğrenirken deney atölyesinde ise ressam robot yapımından farklı bilim deneylerine kadar birçok şey yapabilecekler. Kukla Atölyesinde el becerilerini geliştirecek olan çocuklar, Planetaryumda dünyanın oluşumundan uzaya, volkanik patlamalardan dinozorların yaşamına kadar birçok bilgiyi eğlenceli şekilde öğrenebilecekler. Daha birçok sürpriz aktivite ve ikramların yapılacağı Çocuk Festivali,  Avcılar’da karne alıp yarıyıl tatiline giren çocuklarda büyük heyecan yarattı.

3

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA